Kalender

Overzicht June

maandag 03/06/2019 08:45 - 15:00

Schoolreis

K1, K2, K3, K4, K5

Schoolreis naar recreatiepark ’t Fonteintje in Koersel, een openbare buitenspeeltuin.

dinsdag 04/06/2019 08:40 - 10:20

IDP

6de leerjaar

Interdiocesane proeven deel 1

dinsdag 04/06/2019 12:15 - 14:45

Kleuterhappening

K1, K2, K3, K4, K5

Kleuterhappening ingericht door de sportdienst in de sporthal Demerstrand

woensdag 05/06/2019 08:40 - 10:20

Zwemmen

K4, K5

5-jarige kleuters

woensdag 05/06/2019 08:40 - 10:20

IDP

6de leerjaar

Interdiocesane proeven deel 2

donderdag 06/06/2019 08:40 - 10:20

IDP

6de leerjaar

Interdiocesane proeven deel 3

donderdag 06/06/2019 09:15 - 11:45

Bewegingslandschap

1ste leerjaar, 2de leerjaar

Ingericht door de sportdienst in de sporthal Demerstrand

donderdag 06/06/2019 13:15 - 15:15

Zwemmen

3de leerjaar, 6de leerjaar

vrijdag 07/06/2019 08:40 - 15:15

Sportdag

3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar, 6de leerjaar

3de en 4de lj.: busrit naar het Sportbos te Kiewit, ‘s middags busrit naar de school: koningstrefbal, netbal, mini-tennis en sportspelen
5de en 6de lj.: busrit naar Kattevennen: wandeling, paardrijden, muurklimmen, oriëntatiespel, BMX of MTB

vrijdag 07/06/2019 10:20 - 12:15

Zwemmen

2de leerjaar

zondag 09/06/2019 10:30

Eerste communieviering

1ste leerjaar

Dankviering Eerste Communie en vormelingen van Rooierheide, Lutselus en De Loep

maandag 10/06/2019

Pinkstermaandag

dinsdag 11/06/2019 20:00

Vergadering oudercomité

donderdag 13/06/2019 10:35 - 12:15

Inleefmoment

1ste leerjaar, K4, K5

Inleefmoment 5-jarige kleuters en 1ste leerjaar

donderdag 13/06/2019 13:15 - 15:15

Zwemmen

4de leerjaar, 5de leerjaar

vrijdag 14/06/2019 10:20 - 12:15

Zwemmen

1ste leerjaar

maandag 17/06/2019 18:00 - 20:00

Receptie

K4, K5

Receptie 5-jarige kleuters in de eetzaal van de Rooierheidestraat

woensdag 19/06/2019 08:40 - 10:20

Zwemmen

K4, K5

5-j. kltrs K4 en K5

donderdag 20/06/2019 13:15 - 15:15

Zwemmen

3de leerjaar, 6de leerjaar

vrijdag 21/06/2019 10:20 - 12:15

Zwemmen

2de leerjaar

zondag 23/06/2019

Schoolfeest

1ste leerjaar, 2de leerjaar, 3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar, 6de leerjaar, K1, K2, K3, K4, K5

Parochiefeest-schoolfeest met om 14.00 optreden van de leerlingen rond het thema ‘Een wereld vol verhalen… ’

maandag 24/06/2019

Fietsvaardigheid

1ste leerjaar, K1, K2, K3, K4, K5

Fietsbehendigheidsparcours tijdens de lessen bewegingsopvoeding

dinsdag 25/06/2019 17:00 - 20:00

Individueel oudercontact

6de leerjaar

dinsdag 25/06/2019 08:40 - 18:00

Schoolreis

3de leerjaar, 4de leerjaar

Schoolreis naar Toverland in Sevenum (NL)

dinsdag 25/06/2019 13:30

Inleefmoment

1ste leerjaar, 2de leerjaar

Inleefmoment eerste en tweede leerjaar

dinsdag 25/06/2019 18:00 - 19:30

Individueel oudercontact

K1, K2, K3, K4, K5

woensdag 26/06/2019 09:30 - 12:15

Talentenshow

1ste leerjaar, 2de leerjaar, 3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar, 6de leerjaar

woensdag 26/06/2019 18:00 - 19:30

Individueel oudercontact

1ste leerjaar

donderdag 27/06/2019 18:00 - 19:30

Individueel oudercontact

2de leerjaar, 3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar

donderdag 27/06/2019

Receptie

6de leerjaar

Locatie: OC Rooierheide

donderdag 27/06/2019 13:15 - 15:15

Zwemmen

4de leerjaar, 5de leerjaar

vrijdag 28/06/2019 09:00

Gebedsviering

1ste leerjaar, 2de leerjaar, 3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar, 6de leerjaar

Gebedsviering in de parochiale kerk

vrijdag 28/06/2019 12:15

Einde schooljaar

1ste leerjaar, 2de leerjaar, 3de leerjaar, 4de leerjaar, 5de leerjaar, 6de leerjaar, K1, K2, K3, K4, K5